Kauza BMW Invelt a Youtubeři – poslední vyjádření

Hodně lidí se mě v poslední době ptá, jak pokračuje tato kauza, ačkoliv nejsem žádný PR profík a napsal jsem tu jen svůj názor. Ale protože to dění pořád sleduju, tak sem dávám info, co se stalo v posledních dnech. Aktuálně Dany z TVTwixx radši úplně ztichnul a YouTube i Facebooku se radši věnuje pornoreklamě. Asi další způsob, jak jednak zamést stopy a odvést pozornost zas někam jinam. A samozřejmě zas nahonit nějaký ty shlédnutí a trochu peněz.

Freescoot jako vyjádření natočil další video, které dávám níže. V něm na dotaz jednoho z uživatelů na tuto kauzu odpovídá a říká, že soukromý email pana Haberleho jeho není, že ho vytvořil někdo jiný a napároval jej na jeho číslo. Což je ale kravina, pokud tedy svůj mobil nepůjčuje kdekomu na potkání.

 

Freescootovo tvrzení navíc vyvrací i toto video, které popisuje, jak založení a potvrzení emailového účtu na Gmailu funguje.

 

A finálně dnes v 11:00 pustila do světa další video Carrie Kirsten a v něm celou kauzu popisuje ze svého pohledu. Nicméně tohle video už nepřináší nic nového a víceméně opakuje věci, které již všichni, co to sledujeme víme. Zajímavá je ale zmínka a víceméně volání po cenzuře příspěvků na YouTube (čas 4:36), což je shodou okolností věc, které se sám věnuji dost dlouho, ale cesta k tomu není úplně snadná. Podmínky YouTube jsou jednak celosvětově jednotné, takže je nelze ani přizpůsobit podmínkám v dané zemi a navíc, by z YouTube musela zmizet snad polovina videí. Což reálné prostě není.

Takže teď je asi nej otázka, jak se k celé kauze postaví BMW Invelt, sám pan Haberle a BMW Česká republika, zda budou řešit poškození značky a dobrého jména nebo ne. Já upřímně doufám, že nad tím rukou nemávnou.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s