Zvrat v kauze BMW Invelt vs Youtubeři ?

Tak kauza  tohoto online souboje se nám během noci posunula do dalšího levelu. Několik jedinců se pustilo do velmi podrobného zkoumání emailové komunikace a vzniklo několika dalších analýz, které celý průšvih staví do trošku jiného světla. A pokud se tyhle nové teorie potvrdí, troufnu si říct, že to bude úder youtuberům TVTwixx a Freescoot přímo na solar. A vlastně nejen jim, ale celé YT komunitě a důvěru v to co dělají.

Přečtěte si hlubší zamyšlení od Maru „Sibiřanky“ Grafové, která se zamýšlí nad tím, jak oba zmínění youtubeři fungují vůči Carrie. A kde vidí pro oba zmíněné tenký led.

Další moc hezké a hlavně technické zamyšlení sepsal včera večer Jakub Bouček na svém Facebooku.

Z obou dvou zamyšlení, které jsem výše uvedl vyplývá, že je velká pravděpodobnost, že celá kauza je jeden velký fake, který primárně vznikl ze snahy osobního útoku a nevraživosti mezi youtubery. A že se ten fake a pokus o fórek dost dramaticky vymknul kontrole. Včera jsem to zmiňoval jako jednu z možných variant také, ale teď to máte i s detailním popisem a důvody.

A pokud se to opravdu potvrdí, tak se trošku bojím, že si oba chlapce, dají právníci Inveltu či BMW k snídani. Nebo že by jen mávli rukou a řekli, no co, aspoň se o nás psalo? Ať to celé dopadne jakkoliv, věřte, že se tenhle případ zapíše do „dějin“ online marketingu a přístí roky bude v nejedné prezentaci 🙂

Pokud jste našli další zajímavá vysvětlení, klidně mi je pošlete na email.

Doplněno 23.12. o aktuální vyjádření Carrie Kirsten na Facebooku

vyjádření Carrie Kirsten
vyjádření Carrie Kirsten

 

Reklamy

2 komentáře: „Zvrat v kauze BMW Invelt vs Youtubeři ?

  1. No vidíš! Nebyl jsem daleko, léta špionážní práce v businessu kořeněná paranoiou se nakonec vyplatila☺

    M

  2. Mne vcelku zaujalo to o „dohledatelnosti v majetku rodinné firmy“. Takže klasická odpisovačka. Možná ne nadarmo se kauza objevila takhle na konci (účetního) roku… Tatínek potřebuje utopit koruny a dcerunka si potřebuje vozit prcinu v Bávu… Jak jednoduché Watsone 🙂

    Proč si slečna pipina potřebuje hrát na nějakou ambassadorku, proč se do toho Invelt nechal zatáhnout, jestli jsou maily pravé, jaké je pozadí, proč to Freescoor a TVTwixx udělali, kdo za tím doopravdy stojí a co na to Jan Tleskač nevím a asi ani vědět nepotřebuju.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s