Kdy zablokuje YouTube kanály Freescoot a TVTwixx?

Kauza kolem BMW Invelt a zřejmě zfalšovaného výhrůžného emailu se doufám pomalu blíží ke svému konci ikdyž soudní a jiné dohry budou možná doznívat měsíce. Kdo ví?

A co bude dál? Co myslíte? Jak dlouho může trvat, než se akce obou youtuberů finálně prokáže jako fake? Přiznají se sami nebo to půjde jinou cestou a budou k tomu donuceni? Věc, která mě teď následně bude zajímat asi nejvíc, je jak rychlá bude reakce YouTube. Protože pokud to celé byl opravdu fake, pak se podle mého skromného názoru jedná o jasné poškození jména pana Haberleho + navíc jména Inveltu + navíc značky BMW samotné. Což už není vcelku žádná legrace.

O tom, že si kluci u žádného slušného brandu už neškrtnou asi není třeba diskutovat. Nedovedu si představit firmu, která by s těmito dvěma chtěla spojit své jméno. Jejich cena na trhu doufám klesne ve finále k nule.

A moje hlavní otázka zní. Co s tím nakonec udělá sám YouTube? Nechá smazat jen jedno video? Nechá zablokovat oba YouTube kanály? A pomůže tomu, pokud budou uživatelé dané kanály či videa reportovat nebo to nebude mít na níc vliv?

Pokud by ze světa zmizely oba kanály, byl bych upřímně za nás normální lidi upřimně šťastný 🙂

A oběma klukům přeju Šťastný a veselý…

Reklamy

5 komentářů: „Kdy zablokuje YouTube kanály Freescoot a TVTwixx?

  1. Zatraceně tady ještě někdo věří na nějakou pravdu? Pravda je taková, že když máte peníze tak Vám jdou i soudy na ruku. A po poslední „dovolené“ ve Vazební věznici jsem i šíření svých „pravd“: https://goo.gl/iKiiV3 docela omezil. Nicméně není poptávka není nabídka a tyto děti mě nechávají opravdu chladnými. 😀 Není to totiž tak dávno co jsem si čeknul MikeJePan a velice brzy mi došlo vo co go. Pojištění, takže opět tahání peněz z kapes důvěřivých hlupáčků co nějak nechápou jak funguje promakaný obchod se strachem called pojištění. A nikdy by jste nevěřili jaká je to „legrace“ odhlásit zcizený vůz (včetně dokladů). Nebýt mé komunikace z Eurokomisaři tak platím České pojišťovně dodnes. Docela zajímavá zkušenost.

  2. Trochu se obávám (a dost moji teorii potvrzuji i některé lame přispěvky na mém FB), že jejich cílovka to nechápe. Děti z řad jejich diváků mají radost, že to tady někdo někomu natřel a hlavně je hrozně vtipný jí říkat Vykouřilová a jiný slovíčka, která jinak doma maminka zakazuje…

    1. Jj Jakube. Souhlas ze cilovka to nechape. Ale proto prece ma ta cilovka nekoho, kdo za ni nese odpovednost. A to jsme my rodice ne? Takze by nam to nemelo byt fuk. Ja s tim fakt chci neco udelat. Jinak diky za super rozbor tech mailu:) Palec nahoru.

      1. cílovka je právě od toho, aby bezduše klikala lajkovala a hýkala blbosti. na to rodiče nemají sebemenší vliv

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s