Další vývoj v kauze levneELEKTRO.cz

Jsem dost často dotazován jak partnery, tak obyčejnými zákazníky, co bude s jejich objednávkami, zda své objednané zboží dostanou či nikoliv. Dávám sem tedy další informace pro partnery i zákazníky, ať víte co vás čeká. Jde o stejnou informaci, kterou naleznete na webu levneELEKTRO.cz

 

Vážení zákazníci, vážení partneři,
s velkým politováním a smutkem jsme Vám nuceni oznámit, že internetový obchod levneELEKTRO.cz, provozovaný společností Elektra PV s.r.o. nebude dočasně pokračovat ve své činnosti.

Informace pro zákazníky
Všem zákazníkům, kteří uhradili zboží formou online platby, zálohové faktury, popř. při prodeji formou splátkového prodeje bude toto zboží dodáno. V okamžiku jeho skladové nedostupnosti se pokusíme po předchozím schválení státními orgány zajistit pro zákazníky co nejvýhodnější řešení. K dnešnímu dni zbývá k odeslání méně než 150 zásilek. Děkujeme za Vaši trpělivost.
Objednávky, které nebyly zákazníky předem hrazeny a již vyexpedovány, nejsme již bohužel schopni vykrýt a dodat.
Veškeré reklamace budou vyřízeny co nejrychleji, přičemž nové reklamace budou muset být průběžně řešeny s příslušnými státními orgány. V současné době není možné přijímat další reklamace, a to do rozhodnutí o dalším postupu. Naši pracovníci Vás budou pravidelně informovat o případných změnách.

Informace pro partnery a dodavatele
Nové oficiální informace pro partnery a dodavatele budou poskytnuty v první polovině následujícího týdne, ihned jakmile to bude možné.
Naše společnost vyvíjí enormní zájem na vyřešení této nepříjemné situace, na kterou nebyla připravena.
Děkujeme Vám za přízeň projevenou v uplynulých letech či podporu v této nelehké situaci.
Za komplikaci ve Vašem osobním životě či podnikání se Vám ještě jednou upřímně omlouváme.

S pozdravem,

Petr Václav
CEO

 

Reklamy

1 komentář: „Další vývoj v kauze levneELEKTRO.cz

  1. „Jednou jsi nahoře a jednou dole“ a šéf tohoto eshopu, který tak úzkostlivě pláče na portále iDnes ví moc dobře proč to tak je. Nevěřím, že by byl Kybalion (Nadčasové filosofie) viz: http://goo.gl/29fqnV (sekce Učení) jen snůžkou blábolů. Přesvědčili se o tom v životě větší kapacity než je tento „obchodník“, který nic nevyrábí, ale jen přeprodává to co vyrobili jiní. Jsem blázen? Je to možné. Ale jak jednou uvedl šéf Microsoftu p. Jan Mühlfeit „Racionální lidé mají většinou pravdu, ale jen blázni mění svět“. A já k tomu dodávám ono známé Buddhistické přísloví: „Ničí čin se neztrácí, zpět ke svému pánu se navrací.“ Hezký den.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s