Skrz Sireny

První reklama Skrz.cz v TV, rádiu i tisku

Teď už to můžu konečně napsat veřejně 🙂 A věřte, že držet několik měsíců jazyk za zuby zrovna mně, tak ukecanýmu člověku, dalo dost práce. Poprvé v historii Skrz.cz jsme se rozhodli, po víc než ročním přemýšlení, že je ten správný čas pořádně podpořit náš brand a dát lidem lépe vědět, co vlastně ve Skrz děláme. Tedy, že umíme vybrat a najít ty nejvýhodnější nabídky zboží pro váš online nákup z celého českého internetu. A tak padlo celkem zásadní rozhodnutí vyzkoušet reklamu v offline a zkusit i to, co vlastně neumíme a nikdy jsme nedělali. Tedy reklamu mimo internet, ve kterém jsme kovaní. Na čem celý náš koncept stojí? Stručně bych řekl snad jen slovní spojení „Nastražte uši a čekejte na signál.“ Protože až se ve středu, tedy první středu v měsíci ve 12:00 rozezní po celé ČR sirény, tak u nás na Skrz.cz zveřejníme ty nejzajímavější nabídky na zboží, které jsme ani my ani nikdo jiný zatím neměli. Tento měsíc je téma akce, které říkáme Skrz Sirény zaměřeno na Zahradu a grilování. Takže pokud sháníte cokoliv, co se tohoto tématu týká, věřte, že lepší pecky, než na www.skrz.cz/sireny  nikdy jinde prostě nenajdete.

Přípravy nám trvaly několik měsíců, proběhla u nás hromada testů a věřte, že jsme si chvílemi fakt hrábli na dno. Tolik probdělých nocí jako za poslední měsíce jsem fakt nezažil. A nejsem sám. Na pusu jsem padal nejen já, ale celý team včetně našeho šéfa Petra. Tak mi nezbývá, než tu veřejně říct, že všem z firmy, co do příprav dali srdce a dokázali nezahodit v pět odpoledne tužku, upřímně děkuju. Odměnou nám všem budiž, to, co v následujících měsících uvidíme okolo sebe a hlavně spokojení uživatelé i klienti.

A kde vlastně naši kampaň uvidíte? Doufám, že skoro všude 🙂 Vrhli jsme se po hlavě do TV kampaně, takže sledujte TV Prima, Cool, Love, Barrandov a další kanály. Jdeme i do celoplošného rádia a to ruku v ruce s Rááádiem Impuls, se kterými je fakt radost spolupracovat. Máme vymyšlený zajímavý koncept, takže od středy 6.4. 12:00 prostě poslouchejte a třeba získáte zajímavé tipy a tajné kódy od „slevového inspektora“ 🙂 V našem media mixu nebude chybět ani Deník Metro, takže si zatím alespoň v Praze můžete najít super nabídky 🙂 A protože jsem zmínil slovo media mix, nebude chybět ani reklama na internetu, což u nás beru jako samozřejmost. Všechny TV spoty budeme postupně dávat na náš YouTube kanál, takže doporučuji „subscribe“ 🙂 Jen pro info, za prvních několik hodin máme na prvním spotu cca 22.000 shlédnutí, což potěší. Brandovat reklamou budeme i další online media, například Novinky.cz, Blesk.cz, Centrum.cz atd

Takže nám prostě držte palce, ať to celé vyjde a osobně budu rád za feedback na můj email.

A na první spot se můžete podívat tady.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s