Pane Mynáři, z toho co jste předvedl, se už nemůžete vykecat!!

V první řadě se musím omluvit, že na tento blog zase zanesu trochu „politické špíny“. Ale musím, není mi fakt jedno co se v té naší zemi děje. Pokud chcete mít lepší souvislosti, podívejte se na reportáž, kterou včera večer odvysílala Česká televize v pořadu Reportéři ČT. Za což mimochodem před ČT, panem Wollnerem a teamem tohoto pořadu upřímně smekám.

Pan hradní kancléř Mlynář a jeho drzost už totiž dospěla tak daleko, že nebudu mlčet. Předpokládám, že reportáž jste viděli, tak nebudu psát detaily. Ten pan kancléř, který dodnes neprošel bezpečnostní prohlídkou, a stále tvrdí, že ji pro svoji práci nepotřebuje, ten pan kancléř, který je opředen nejasným financováním svých podnikatelských aktivit a který s drzostí sobě vlastní nemá potřebu nikomu nic vysvětlovat. Rád bych Vám pane Mynáři připomněl, že jste placen z mých daní a nejsem v této zemi určitě sám.

Takže k věci. Pan kancléř Mynář chtěl prostě podpořit pana prezidenta a tak si na 17.11. 2015 nechal z jeho Osvětiman (obec u Zlína) svést své kamarády (včetně pana starosty) a spoluobčany na pražský Albertov. Tyto spoluobčany, kteří byli organizovaní jak na 1. máje, nechal obdařit transparenty a následně je po skončení akce na Albertově vspustil na Pražský hrad, kde je bez jakékoliv prohlídky nechal producírovat. Hezky si prohlédli prostory, do kterých se normální smrtelník nikdy nedostane, pohačali si v historických křeslech, ve kterých sedávají významní státníci a návštěvy Prezidenta republiky a nakonec je ještě krásně za NAŠE peníze poměrně bohatě občerstvil (což těm starším lidem ze srdce přeju).

Rád bych připomněl, těm co už zapomněli, že je to ten samý kancléř, který nechal nedávno vyhodit tři vysoce postavené zaměstnance Pražského hradu (odůvodnění tohoto kroku najdete v rozhovoru na DVTV.CZ v čase 3:33) za to, že ohrozili bezpečnost Prezidenta republiky. Údajně šlo o systémovou chybu a všichni tři pracovali špatně a nezabránili vniknutí aktivistů skupiny Ztohoven a vyvěšení již známých „červených trenek“ na Pražském hradě.

Takže pane Mynáři. To co jste předvedl před celým národem, nepovažuji jen za velkou bezpečnostní chybu, ale hlavně za výsměch a plivnutí všem lidem této země přímo do tváře! A pevně doufám, že si necháte vypracovat naprosto stejné analýzy, jakými jste se nechal obdařit při minulém selhání a necháte tentokrát bez pardonu, propustit sám sebe. 

A jestli ne, tak je s touto zemí, tedy pardon, s tím naším „hradem“ neco opravdu hodně špatně. České televizi tímto děkuji, těším se na další vývoj událostí a s klidným srdcem Vám tímto za sebe vystavuji „červenou kartu“…

Doplněno 24.11.2015 – 11:36

Kancelář Prezidenta České republiky se snaží na danou situaci nějak reagovat a tak se rychle rozhodl, že zpřístupní Pražský hrad veřejnosti…takže zájezdů zřejmě přibyde. A tiskovou zprávu vydal dnes tak rychle, že to je vlastně zpráva z budoucnosti…neb má datum zveřejnění 31.12.2015

Tisková zpráva KPR ČR
Tisková zpráva KPR ČR

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s