Dnes vyjel poprvé Leo Express

4:56 – Je právě několik minut před pátou hodinou ranní a právě se na českých železnicích objevil další soukromý dopravce – Leo Express
Jde o prvního dopravce, který nabízí cestujícím na trati Praha – Ostrava cestu úplně novými vlakovými soupravami od společnosti Stadler.

Leo Express
Leo Express

První jízda Leo Expressu byla původně plánována již na minulý týden, ale díky nedodané dokumentaci pro Drážní úřad se neuskutečnila. Záhy následovalo oficiální vyjádření, omluva a nabídka k vrácení jízdného včetně bonusu pro zklamané a natěšené cestující.

Nyní je již dokumentace v pořádku předaná a tak mohl Leo Express dnes vyrazit na svou první cestu. Zatím půjde o testovací provoz se dvěma soupravami. Celkově má Leo Express k dispozici 5 souprav. Ostrý provoz zahájí Leo Express 9.12. 2012

soupravy Leo Express
soupravy Leo Express ve Velimi

Pokud chcete mrknout na to, jaké menu právě Leo Express nabízí, mrkněte sem
Na palubě Leo Expressu budou cestujícím mimo jiné k dispozici zajímavé technické vymoženosti .-)
Intenzivně se pracovalo na kvalitním internetovém připojení, informace z jízdy zobrazují LCD obrazovky a je také k dispozici Infotainment systém, kde cestující najdou zajímavý obsah, hudbu, hry, videa a další služby.
Takže nezbývá než popřát Leo Expressu, ať překoná „porodní bolesti“ a rychle se zaběhne a zákazníkům, ať se nový dopravce líbí. Za čas se uvidí, jak si vůči stávající a silné konkurenci stojí. Vždyť stále platí…čím více je konkurence, tím lépe se má zákazník .-)

Reklamy

4 komentáře: „Dnes vyjel poprvé Leo Express

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s