StartupYard zveřejnil podmínky pro další kolo

Startupový akcelerátor StartupYard, který v září 2011 rozjeli Petr Ocásek s Lukášem Hudečkem za podpory Michala Illicha, Jana Barty a Ondřeje Bartoše, vstupuje do dalšího kola. V loňském roce v prvním kole prošlo tímto projektem úspěšně až do konce sedm z osmi projektů. Faktem je, že nyní je slyšet už jen o pěti z nich, ale i tak je to na první kolo z mého pohledu úspěch. V první řadě šlo o velkou zkušenost, nejen pro samotné účastníky, ale i pro investory, mentory i Petra s Lukášem. Všichni jsme si otestovali, jak se takový projekt bude vyvíjet, našli jsme jeho silné i slabé stránky. Prvním kolem StartupYardu jsem si prošel jako mentor od počátku až do samotného konce a protože první kolo bylo víc než zajímavé, rozhodl jsem se přijmout nabídku od Nikoly Rafaje (CEO StartupYardu) a jít i do druhého kola. A jaké jsou podmínky pro druhé kolo?

StartupYard 2012
StartupYard 2012

Máte-li tedy nějaký zajímavý projekt či nápad a chcete-li jej posunout do roviny realizace, pak je pro Vás takový akcelerátor ideálním prvním krokem. Získáte prostory pro svou práci, podporu mentorů (většinou zkušených manažerů a podnikatelů s dlouholetou praxí) a ve finále možná i finanční investici. Ze své zkušenosti vím, že kromě zmíněných výhod daných podmínkami StartupYardu je dalším zajímavým faktorem to, že se o Vašem projektu bude určitě častěji psát a získáte možnost interakce a diskuse i s dalšími kolegy, se kterými si určitě vyměníte nejednu zajímavou zkušenost.

Pokud Vás tohle celé stále ještě zajímá, pak zbývá už jen vyplnit přihlášku, do které je nutné popsat Váš projekt, složení teamu, Business model atd a pak jen čekat na pozvání před komisi, která bude Váš projekt posuzovat během prezentace.
Takže Vám přeji hodně a štěstí a za pár měsíců se s některými z Vás potkám osobně .-))

StartupYard 2012
StartupYard 2012
Reklamy

3 komentáře: „StartupYard zveřejnil podmínky pro další kolo

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s