Jak vybudovat nejúspěšnější firmu v ČR za 4800,- Kč

Dnes mi do mailu přišla nabídka (rozuměj SPAM), ze kterého budu sedět ještě dlouho „na zadku“. Jakýsi „Senior Telesales Consultant“, pan Petr Schaller, mi nabízí možnost zařadit moji firmu mezi 2% vyvolených na světě a dostat se do žebříčku TOP 100 firem v ČR a SR a to za 9600.-Kč. A pokud prý budu reagovat ihned, můžu dostat ještě 50% slevu. No řekněte sami, není to pecka. Kdo by to nechtěl. Mít za tak směšný prachy záruku úspěšného byznysu.
A teď dobře poslouchejte, v čem je celé to kouzlo. Stačí jediná věc. Koupit si obrázek tzv. D&B Toprating weblogo a umístit ho na svůj web.

A mám prý záruku hned několika věcí..konkrétně cituji:
Jaké z toho pro Vás plynou konkrétně výhody?
a) Zvýšíte prestiž Vaší společnosti umístěním webloga.
b) Nemusíte všem současným i potenciálním obchodním partnerům jiným způsobem dokazovat svoji solventnost, jelikož weblogo je stále aktuální, má pravidelně aktualizované datové razítko a pokud na něj ztratíte nárok, zmizí z vašich stránek.
c)Ušetříte si spoustu času, energie a dokazování se na svou solventnost, protože stačí, aby si Váš obchodní partner „kliknul“ na aktivní weblogo na Vašich webovských stránkách a hned se mu objeví vysvětlení, co Top rating znamená, kdo ho uděluje a co za ním stojí
d)Zjednoduší a zrychlí se proces obchodování a rozhodování, protože weblogo „Top rating“ je okamžitě dosažitelné a má aktuální vypovídací hodnotu právě v tu danou chvíli.
konec citace.
Takhle ten kouzelný obrázek vypadá:

Toprating
Toprating

Takže vážení. Ode dneška budu muset kašlat na práci, na své zásady, na snahu věnovat klientům maximální péči, plnit své závazky, poskytovat kvalitní služby a místo toho si nalepím na web toto logo a budu jen čekat, až mi do banky začnou téct peníze..-))

A jaký je Tvůj názor na takové nabídky?

Jen přikládám ten email, aby bylo vidět, že si nevymýšlím .-)

rating_email
rating_email

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s