Jak vznikala kniha: Steve Jobs ?

Jako fanda inovací a taky Applu jsem si nemohl nechat ujít novou knihu od Waltera Isaacsona, Steve Jobs. Dnes přišla a tak večer začnu číst.-)) Jen pro ty, kdo mají zájem koupit, nabízím pár informací o knize a o tom jak vznikla.

Citováno z knihy…
Na základě více než čtyřiceti rozhovorů, které vedl s Jobsem v průběhu dvou let, a setkání s více než stovkou příbuzných, přátel, spolupracovníků, soupeřů a konkurentů, napsal Walter Isaacson strhující příběh o životě a osobě kreativního byznysmena, který svou touhou po dokonalosti a pracovním zápalem způsobil revoluci hned v šesti oborech: v osobních počítačích, animovaném filmu, hudbě, mobilních telefonech, minipočítačích a digitálním publikování.
V době, kdy se Amerika snažila udržet na špici v inovacích, se Steve Jobs stal díky své nebývalé představivosti a vynalézavosti ikonou. Věděl, že nejlepším způsobem, jak v jednadvacátém století vytvářet hodnoty, je propojit kreativitu a technologie. Vybudoval společnost, která dovedla skloubit kreativitu a fantazii s nejmodernější technikou.
Jobs sice na této knize spolupracoval, avšak neprojevill přání rozhodovat o tom, co se v ní nakonec objeví a co nikoliv, ani si nevymínil přání ji autorizovat. Nevyhlásil žádné tabu. Lidi, kterí ho znali, vybízel, aby o něm mluvili otevřeně a upřímně. A sám rovněž hovořil bez servítků, někdy až drsně o lidech, s nimiž spolupracoval nebo soupeřil. Jeho přátelé, nepřátelé a kolegové poskytli nepřikrášlený obraz jeho osobnosti, jeho vášně, perfekcionismu, kreativity a posedlosti kontrolou, vlastností, které definovaly jeho přístup k byznysu a díky nimž stvořil revoluční produkty.
Jobs dovedl dohánět lidi kolem sebe k zoufalství i šílenství. Avšak jeho osobnost a jeho produkty spolu byly nedílně propojeny, stejně jako byly v Applu propojeny software a hardware – tvořily spolu integrovaný systém. Jobsův životní příběh je poučný i varovný, plný lekcí o inovacích, lidské povaze, vůdcovství a hodnotách.
konec citace

Tak ať se Vám kniha líbí .-)))

Objednat si ji můžete zde s 10% slevou
Nebo počkáte, až se objeví v iTunes v digitální podobě.-))

kniha o Stevu Jobsovi
kniha o Stevu Jobsovi

Kdo je Walter Isaacson??

Walter Isaacson
Walter Isaacson

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s