Video: Jak vybudovat úspěšným projekt na internetu?

Projekt eStránky.cz asi představovat nemusím. Zná jej většina z Vás, kdo se na internetu pohybujete. Projekt, který vznikl prakticky náhodou a nikdy neměl být tak velký a už vůbec ne komerční. Slouží k vytvoření webových stránek uživatelům, kteří nemají zásadní znalosti s programováním webů, chtějí mít jednoduchý systém, který si budou sami spravovat bez nutnosti mít firmu, či schopného kamaráda, který jim bude pomáhat.

Ačkoliv to na českém trhu nebyl zdaleka první svého druhu, našel si své místo na slunci a dnes patří z hlediska návštěvnosti do české TOP desítky, generuje zajímavé obraty i zisky a stále láká nové uživatele. Většina uživatelů má eStránky v hlavě zakódované jako projekt pro teenagery, kteří si dávají na web své oblíbené zpěváky a podobné „stars“, ale ve skutečnosti je tento projekt daleko zajímavější z hlediska firemních webů, které generují daleko nejvíce tržeb. Více Vám o celém projektu, jeho vývoji, historii, vstupu investora řekne můj dlouholetý kolega, kamarád a jeho zakladatel, Martin Krudenc.

Jinak pro zájemce o aktuální dostupné designy..mrkněte sem
Videa popisující nové funkce najdete zde

Reklamy

5 komentářů: „Video: Jak vybudovat úspěšným projekt na internetu?

  1. Nado, tohle je hosting…ja myslel v cem si to pisete nebo jaky mate redakcni system…zda programujete sama nebo mate wordpress, blogger ci jiny system?
    díky
    d

  2. Dovoluji si otravovat, prosím, nenasměroval byste mě někam na podrobný návod jak si na svůj soukromý web nainstalovat RSS (Atom), aby si mě mohli moji budoucí čtenáři dát do oblíbených, aby když něco nového napíšu, aby je to v jejich seznamu upozornilo? Předem děkuji a omlouvám se za škemrání.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s