Rozhovor: Jak se stát slavným uživatelem na Twitteru?

Sohaib Athar je muž, který žije v Pakistánu a před pár lety se odstěhoval z Islamabádu. Aby měl klid a cítil se více v bezpečí. No hádejte kam se odstěhoval:) Ano správne tipujete. Do města, které se jmenuje Abbottabad. Tedy do města, kde se skrýval Usáma bin Ládin.
Tento muž pracuje v oblasti informačních technologií a před pár dny jej skoro nikdo neznal. Dnes ho zná každý, kdo ví co jsou sociální sítě jako Twitter atd.
V noci z neděle na pondělí nad jeho domem začaly létat helikoptéry a on se o tom poprvé zmínil na svém účtu na Twitteru. Ozývaly se výbuchy, střelba a Sohaib dále tweetoval o tom, co se děje. Stále ale netušil, že jako první na světě a živě popisuje akci amerických SEALs, kteří dorazili na místo, aby dopadli Usámu.
Během několika hodin se z médií dozvěděl pravdu, poté co prezident USA o celé akci informoval veřejnost. Asi si dokážete představit jeho překvapení.
Od té doby mu nonstop zvoní telefony. Novináři, TV stanice, žádosti o rozhovory. V pondělí ráno měl jeho účet na Twitteru asi 1900 followers. Dnes jich má přes 100.000. Sami to vidíte na přiloženém obrázku.
A první rozhovor, který jsem s ním našel natočila televize NBC.
Tak mrkněte:)

twitter-@reallyvirtual
twitter-@reallyvirtual
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s