Nový Adsense od Google

Google přichází s novou verzí Google Adsense a zároveň oznamuje, že tato nová verze byla upravena na základě zpětné vazby zákazníků. Zveřejnil také informaci, že službu Adsense dnes využívá více než 2 miliony uživatelů. Testování této verze probíhalo přibližně jeden rok se skupinou cca 30.000 uživatelů.

A co nová verze přináší? Shrnout změny lze asi do tří skupin:

Lepší přehled

Nové jsou Grafy
Jedna z věcí, která mně osobně dost chyběla, jsou přehledné, umí rychle vybrat co chcete v grafu zobrazit (kliknutí, příjmy, zobrazení, srovnat výkony textových a grafických reklam) atd. Osobně je pro mě hodně důležitý trend…a ten je dobře vidět.-))

Jediné co jsem buď nenašel a nebo to prostě chybí je možnost zobrazení delšího období na týdny či měsíce (přesněji po týdnech či měsících).

Najdete zde Více údajů
Přehledy se nyní zobrazují podle typu a velikosti reklamy, reklamní jednotky, typu cílení, typu cenové nabídky pro celkové příjmy atd

Lepší kontrola
Ovládací prvky jsou nyní uspořádané podle účelu, můžete si blokovat různé kategorie reklam (politika, náboženství, seznamky)
Vylepšené je i centrum pro kontrolu reklam.

Vyšší efektivita
Rozhodně lépe jsou zobrazené informace o celkových příjmech, čekajících platbách, zobrazování zdrojů. Vyšší efektivita prostě proto, že vše co hledáte, nejdete daleko rychleji než v předchozí verzi.

A jak novy Google Adsense vypadá? Na to se můžete podívat sami…

Nový Google Adsense
Nový Google Adsense
Nový Google Adsense
Nový Google Adsense

Za mě má nová verze palec nahoru, alespoň za první dojem. Dál budu zkoumat a hledat, pokud na něco zajímavého narazím, dopíšu to sem.-))

Google story tu máte jako video.-))

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s